Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Бездротові
Гарнітури
Аксесуари


   

  Про компанію KOSS  
     
 
Ласкаво просимо В СВІТ
ЗВУКУ KOSS

В цьому році компанія KOSS відзначає сорок років з моменту створення перших в світі стереонавушників SP / 3.

У ті далекі дні саме мій батько John Koss створив концепцію персонального стереотелефону . Його захоплення джазом згодом послужило відправною точкою для цілої галузі промисловості.

За багато років, під керівництвом мого батька, компанія створила дуже багато пристроїв, які були "першими". Перші електростатичні навушники, перший високошвидкісний елемент для відтворення всіх 10 чутних октав, перші стереонавушники на інфрачервоних променях, перші складні портативні стереонавушники ... і цей список можна продовжити.

Сьогодні ми продовжуємо розробляти й поліпшувати якість продукції, яка була створена 40 років тому. Сьогодні стереонавушники використовуються в різних сферах нашого повсякденного життя. У багатьох офісах у всьому світі дуже популярні гарнітури, так як при цьому звільняються обидві руки. Школи використовують стереонавушники, щоб навчати майбутніх лідерів. Лікарням та медичним інститутам стереотелефони допомагають знімати стреси в їх нелегкій боротьбі за життя і здоров'я людини. А люди з ослабленим слухом завдяки ним можуть насолоджуватися музикою і телебаченням.

Дослідження показали, що у службовців збільшується продуктивність, якщо вони мають можливість прослуховувати музику через стереофони.

Сорок років тому, хіба хто-небудь міг уявити собі появу програмного забезпечення для розпізнавання голосу, ігрових CDROM і відеоігор, але ж всі вони сьогодні використовують стереотелефони.

У світлі всіх цих технічних досягнень, компанія Koss залишається вірною принципам найвищої якості та передового досвіду, які дозволяє нам рухатися вперед.

Майкл Дж. Косс
Президент і головний виконавчий директор
Компанії Koss

Michael J. Koss
President & C.E.O
Koss Corporation


Стати партнером

Стати регіональним представником

 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ